עמוד הבית
 
 

הוראת נהיגה

 
 
דוושות כפולות להוראת נהיגה - היחידות ש"נעלמות" בלחיצת כפתור!

הדוושות המתפרקות ללימוד נהיגה של חברת "וייגל" הגרמנית, הינן הדוושות המתקדמות ביותר בעולם ללימוד נהיגה.
 
ייצור הדוושות הינו פרי פיתוח של שנים רבות ונעשה בשיתוף פעולה עם חברות הרכב השונות, תוך מתן דגש על בטיחות ונוחות מירבית למורה.
 
הדוושות, המגיעות כ"קיט" המוכן להרכבה , נבנות ומותאמות לכל רכב על פי צורת שילדתו , דבר המאפשר את הרכבתן בצורה פשוטה וקלה ללא צורך בהלחמות וחיתוכים , תוך הסתמכות על ברגי ומכלולי הרכב השונים.
 
הדוושות הכפולות ניתנות לפירוק בקלות רבה על ידי לחיצה על כפתור קפיצי , כך שניתן להשתמש ברכב שלא בשעות העבודה בביטחון ובנוחות מקסימלית.
 
הדוושות הכפולות עבור רכבים בעלי ממסרת הילוכים אוטומטית כוללות מערכת בטיחותית חשמלית לניתוק מנוע , המופעלת בעת בלימת חירום המתבצעת בצד המורה (צד ימין).
הרעיון הכללי העומד מאחורי המערכת הוא שבעת שהמורה מבצע בלימת חירום, המערכת מנתקת את דוושת הדלק של התלמיד ובכך מקטינה את מרחק הבלימה בצורה משמעותית.
 
הדוושות הכפולות עוצבו, נבחנו ואושרו על ידימכוני תקנים אירופיים מכון התקנים הגרמני (TUV) ומכון התקנים הישראלי ואף עברו מבחני ריסוק בטרם הוחל שיווקם לקהל הרחב.
 
הדוושות מתאימות לרוב הרכבים (פרטיים, מסחריים, ג'יפים, משאיות ואוטובוסים) הקיימים בשוק, לצורך בדיקת התאמה לגבי דגם ספציפי יש להתייעץ עם אחד מנציגי השירות של החברה אשר ישמח לעמוד לרשותך.

 

 הוראת נהיגה

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר